№ зп
|
Конкурс
|
Учасники
|
Клас
|
Результат
|
ПІБ вчителя
|
-
|
Виставка технічної творчості учнівської молоді
|
Кіндій Микола
|
10
|
ІІ місце
|
Юркевич І.В.
|
|
Дручук Андрій
|
11
|
|
Бобик Андрій
|
11
|
|
Лаба Тарас
|
11
|
|
Каланча Андрій
|
11
|
-
|
Виставка декоративно – декоративно прикладного мистецтва
|
Ільчук Яна
|
5
|
І місце
|
Романюк Л.М., Страшкевич О.І.
|
|
Волянська Оксана
|
3
|
|
Настасійчук Світлана
|
6
|
|
Павлюк Ольга
|
4
|
|
Мантуляк Юлія
|
10
|
|
Бахмацька Уляна
|
7
|
|
Покровська Надія
|
7
|
-
|
«Колосок»
|
Всього – 239
|
|
«Золотий Колосок» - 34
«Срібний колосок» - 273
|
Тарбінська Т.В., Міхєєва А.В., Мамонтова Е.В.
|
-
|
«Геліантус»
|
Всього - 60
|
|
Грамота за вивчення предмета – 16
Дипломи ІІІ ступеня - 4
|
Тарбінська Т.В., Міхєєва А.В.
|
-
|
«Кришталева сова»
|
Всього - 32
|
|
Золоті дипломи – 3
Срібні дипломи – 10
Бронзові дипломи - 10
|
Карімова А.Г., Палійчук Н.Й., Мамонтова Е.В., Якимчук Л.Є.
|
-
|
«Левеня»
|
Всього - 44
|
|
Відмінний результат – 3
Добрий – 17
Учасник - 24
|
Курущак А.І., Онуфраш Г.М.
|
-
|
«Кенгуру»
|
Всього - 118
|
|
Відмінні сертифікати – 3
Добрі – 4
|
Маніліч Р.Т., Бавровська Е.М., Мамонтова Е.В.
|
-
|
«Патріот»
|
Всього - 19
|
|
Срібний сертифікат – 1
Бронзових – 8
|
Овчіннікова Т.М., Мамонтова Е.В.
|
-
|
«Лелека»
|
Всього - 24
|
|
Золотих – 7
Срібних – 9
Бронзових - 4
|
Карімова А.Г., Проскурняк В.П.
|
-
|
Конкурс учнівської творчості
|
Іл’юк Олексій
|
11
|
ІІ
|
Карімова А.Г.
|
|
|
Іл’юк Олексій
|
11
|
І
|
Карімова А.Г.
|
|
|
Кожухар Наталка
|
9
|
дипломант
|
Романюк Л.М.
|
-
|
ХІІ Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика
|
Верещинська Тетяна
|
11
|
Переможець ІІ етапу – ІІ місце
|
Колісник Л.Л.
|
-
|
Конкурс авторської поезії «Ти дзвени, моє слово»
|
Верещинська Тетяна
|
11
|
Гран-прі
|
Колісник Л.Л.
|
-
|
Огляд учнівських фольклорних колективів «Чисті роси»
|
|
|
ІІ місце
|
Овчіннікова Т.М.
|
-
|
Міський конкурс поробок оригамі
|
Учні початкових класів
|
|
І місце
|
Кукоба А.В.
|
-
|
Міська конференція краєзнавців та пошукових загонів «Моя Батьківщина - Україна» (секція «Географія рідного краю»)
|
|
|
Лауреати
|
Скрипник Т.Ю., Чернега Л.І.
|
-
|
Міський конкурс екологічних агітбригад та екотеатрів
|
|
|
ІІ місце
|
Ватаманюк М.В.
|
-
|
Міський конкурс «Інформатик - 2012»
|
Чеботар Євген
|
7
|
Лауреат
|
Ватаманюк М.В.
|
-
|
Конкурс пошукових робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді – 2011/2012»
|
Маковій Богдана
|
10
|
ІІІ місце
|
Карімова А.Г.
|
-
|
Обласний конкурс пошукових проектів «Буковинці в світі»
|
Цюцюра Анна
|
11
|
ІІ місце
|
Карімова А.Г.
|
-
|
Міський турнір знавців історії рідного краю
|
Команда учнів 10-11 класів
|
|
Абсолютна перемога
|
Карімова А.Г.
|
-
|
Регіональний проект «Етнічний вимір Криму – Чернівців – Одеси моїми очима»
|
Присягін Михайло
|
8
|
Переможець
|
Карімова А.Г.
|
-
|
Конкурс – відгук на сучасну дитячу прозу
|
Суслова Дарія
|
4
|
ІІІ місце
|
Ковальова Т.М.
|