« Березень 2024 » | ||||||
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Керівництво школи |
||||
№ п/п |
Прізвище, ім’я по батькові |
Категорія |
Звання |
Посада |
1 |
Жуковська Світлана Володимирівна |
вища |
Вчитель-методист, Відмінник освіти України |
Директор, вчитель хімії |
2 |
Позднякова Лариса Миколаївна |
вища |
Вчитель-методист, Відмінник освіти України |
Заступник директора з НВР |
3 |
Ілащук Леся Михайлівна |
вища |
Вчитель-методист, Відмінник освіти України |
Заступник директора з НВР в початкових класах |
4 |
Руснак Лариса Валентинівна |
вища |
Вчитель-методист, Відмінник освіти України |
Заступник директора з ВР, вчитель німецької мови |
|
||||
Педагогічний колектив |
||||
№ п/п |
Прізвище, ім’я по батькові |
Категорія |
Звання |
Посада |
1 |
Бавровська Емілія Миколаївна |
вища |
Старший учитель Відмінник освіти України |
Вчитель математики |
2 |
Байталюк Олена Вікторівна |
вища |
Старший учитель |
Вчитель початкових класів |
3 |
Бешлей Марина Іллівна |
сп |
- |
Вихователь ГПД, вчитель фізичного виховання |
4 |
Бодян Світлана Михайлівна |
сп |
- |
Вихователь ГПД |
5 |
Ванджура Людмила Вікторівна |
вища |
Вчитель – методист, Відмінник освіти України |
Вчитель початкових класів |
6 |
Ватаманюк Марія Владиславівна |
вища |
Старший учитель |
Вчитель біології |
7 |
Ватутіна Людмила Михайлівна |
вища |
Вчитель-методист, Відмінник освіти України |
Вчитель світової літератури |
8 |
Войчак Галина Василівна |
сп |
- |
Вихователь ГПД |
9 |
Грис Ілона Михайлівна |
І |
Старший учитель |
Вчитель початкових класів |
10 |
Гусєва Наталія Владиславівна |
вища |
Вчитель-методист, Відмінник освіти України |
Вчитель англійської мови |
11 |
Довбуш Анастасія Леонідівна |
ІІ |
- |
Вчитель початкових класів |
12 |
Довбуш Олександр Іванович |
вища |
- |
Факультатив „Норма” |
13 |
Дущак Світлана Григорівна |
І |
- |
Вчитель початкових класів |
14 |
Жакун Аліна Сергіївна |
сп |
- |
Вихователь ГПД |
15 |
Зозуляк Любов Василівна |
вища |
- |
Вчитель укр мови та літ |
16 |
Іваницька Наталія Михайлівна |
ІІ |
- |
Вчитель малювання |
17 |
Ісаєнко Світлана Ігорівна |
сп |
- |
Вчитель англійської мови |
18 |
Ісопенко Ірина Юліанівна |
вища |
Вчитель-методист |
Вчитель початкових класів |
19 |
Карімова Анжела Георгіївна |
вища |
Вчитель-методист, Відмінник освіти України |
Вчитель історії, права |
20 |
Ковальова Тетяна Миколаївна |
вища |
Старший учитель |
Вчитель початкових класів |
21 |
Ковальчук Тетяна Миколаївна |
сп |
- |
Соціальний педагог |
22 |
Козак Жанна Корнеліївна |
ІІ |
- |
Вчитель німецької мови |
23 |
Колісник Людмила Леонідівна |
вища |
- |
Вчитель укр мови та літ |
24 |
Коротеєва Наталія Миколаївна |
вища |
Старший учитель, Відмінник освіти України |
Вчитель світової літератури |
25 |
Косов Валерій Леонідович |
вища |
Старший учитель |
Вчитель фіз. виховання |
26 |
Кукоба Аліна Василівна |
сп |
- |
Вчитель інформатики |
27 |
Курущак Антоніна Іванівна |
вища |
Вчитель-методист Відмінник освіти України |
Вчитель фізики |
28 |
Кушнір Анатолій Васильович |
Вища |
Вчитель-методист, Відмінник освіти України |
Вчитель музики |
29 |
Кушнір Олена Зіновіївна |
ІІ |
- |
Вчитель музики |
30 |
Кушнірук Юлія Володимирівна |
вища |
Вчитель-методист, Відмінник освіти України |
Вчитель хімії |
31 |
Ливарюк Володимира Богданівна |
вища |
Вчитель-методист Відмінник освіти України |
Вчитель укр мови та літ |
32 |
Лисенко Наталія Анатоліївна |
вища |
- |
Вчитель англійської мови |
33 |
Максимчук Олена Василівна |
вища |
- |
Вчитель математики |
34 |
Мамонтова Елла Василівна |
вища |
Вчитель-методист, Відмінник освіти України |
Вчитель початкових класів |
35 |
Маніліч Романія Теодорівна |
вища |
Вчитель-методист |
Вчитель математики |
36 |
Мимко Катерина Афганівна |
ІІ |
- |
Вчитель початкових класів |
37 |
Мітя Ліна Пилипівна |
вища |
Старший учитель |
Вчитель укр мови та літ |
38 |
Міхєєва Анна Василівна |
вища |
Вчитель-методист |
Вчитель біології |
39 |
Науменко Вікторія Олександрівна |
сп |
- |
драма |
40 |
Новлюк Олександра Леонідівна |
І |
- |
Вчитель початкових класів |
41 |
Овчіннікова Тетяна Михайлівна |
вища |
Вчитель-методист |
Вчитель укр мови та літ |
42 |
Онуфраш Галина Миколаївна |
вища |
- |
Вчитель фізики, інформатики |
43 |
Петращук Оксана Георгіївна |
сп |
- |
Педагог-організатор |
44 |
Прінько Світлана Іванівна |
вища |
Вчитель-методист |
Керівник гуртка |
45 |
Проняєв Дмитро Володимирович |
К.м.н. |
- |
Вчитель с/к з патанатомії |
46 |
Проскурняк Валентина Пантелеївна |
вища |
Вчитель-методист |
Вчитель історії |
47 |
Решетілова Наталія Валеріївна |
ІІ |
- |
Вчитель початкових класів |
48 |
Романчук Світлана Ярославівна |
ІІ |
- |
Вчитель англійської мови |
49 |
Романюк Любов Миколаївна |
сп |
Старший учитель |
Вчитель обслуговуючої праці |
50 |
Скрипник Тетяна Юріївна |
вища |
Вчитель-методист |
Вчитель географії |
51 |
Страшкевич Олена Ілліодорівна |
вища |
Старший учитель |
Вчитель обслуговуючої праці |
52 |
Таран Олена Олександрівна |
вища |
- |
Вчитель англійської мови |
53 |
Тарбінська Тетяна Вікторівна |
вища |
Вчитель-методист |
Вчитель біології |
54 |
Ткачук Микола Миколайович |
сп |
- |
Вчитель фіз. виховання |
55 |
Тріска Марія Костянтинівна |
вища |
Вчитель – методист, Заслужений вчитель України |
Вчитель німецької мови |
56 |
Фугело Микола Галактіонович |
вища |
Старший учитель |
Вч фіз вих. |
57 |
Чеботар Наталія Василівна |
сп |
- |
Вчитель початкових класів |
58 |
Чернега Любов Іванівна |
вища |
Вчитель-методист, Відмінник освіти України |
Вчитель географії, економіки |
59 |
Чорна Антоніна Петрівна |
вища |
Вчитель-методист |
Вчитель початкових класів |
60 |
Чупрун Сергій Степанович |
ІІ |
- |
Вчитель технічної праці |
61 |
Юрійчук Галина Василівна |
сп |
- |
Практичний психолог |
62 |
Юркевич Іван Валер’янович |
вища |
Старший учитель |
Вчитель технічної праці |
63 |
Юркевич Лілія Петрівна |
сп |
- |
Вчитель англійської мови |
64 |
Якимчук Любов Євгеніївна |
ІІ |
|
Вчитель етики та художньої культури |